Çömlekçi Tornası Tabla Seti

Pedestal - Torna tabla seti

1.585,00 KDV dahil

Çömlekçi torna setleri, değiştirilebilir iç plakaları ile zaman kaybetmeden, ürünü deforme etmeden tornada art arda çalışmalar için idealdir.

Whatsapp'tan Sipariş
Stok kodu: Pedestal - Torna tabla seti Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Pedestal çömlekçi tornası tabla setleri, çömlekçi tornası üzerindeki pimlere geçirilerek ya da set içindeki özel sabitleyici bez ile çömlekçi tornasının turnetine sabitlenerek kullanılabilir.
Çömlekçi tornasında çalıştıktan sonra ürünü turnetten almak için beklemek gereken süreyi ortadan kaldırır. Pedestal çömlekçi tornası tablasının merkezinde yer alan 14,5 cm çapındaki daire şeklindeki iç plakalar ile ürüne dokunmadan sadece iç plakayı değiştirerek deforme etmeden, beklemeden ürün tornadan alınabilir.
İç plakalar 14,5 cm çaplarıyla çok az yer kaplar, ürünlerin kurumaya bırakıldığı alanın verimli kullanılmasını sağlar.
Pedestal çömlekçi tornası tabla setleri dış mekanda da kullanılabilen, ahşap esaslı özel bir malzemeden yapılmıştır. Suyu emmediği için uzun süreli kullanımda şişmez ve yamulmaz. Çömlekçi dilediği süre boyunca su içinde bırakabilir ve akan su altında yıkanabilir. Kaplamalı yüzeyi sayesinde kolayca ve tam olarak temizlenebilir. 8 mm kalınlığında ve oldukça hafiftir. Sabitleyici bezi sürekli nemli tutmanızı öneririz. Kullanmadığınız zaman, yıkayıp hafif nemli bir şekilde plastik torbası içinde saklayınız. Sabitleyici bez renkleri ürün görselinden farklı olabilir.

SET İÇİNDEKİLER:
1 adet ana tabla : 29,5 cm
5 adet iç plaka: 14,5 cm
1 adet sabitleyici bez: 29 cm